Wczytuję dane...
Kod producenta: 5 DCO
Waga produktu: 0.160 kg
Gwarancja: 7 lat
Realizacja zamówienia: 1-3 dni
Wysyłka od: 25.00 PLN

Czujnik serii 5 CO KIDDE z wyświetlaczem na którym pokazywany jest aktualny poziom stężenia tlenku węgla w monitorowanym pomieszczeniu. Wskazania wyświetlane są w zakresie od 0 do 999PPM (dla stężeń w zakresie 0 - 30PPM na panelu pozostaje wskazanie „0”). Pomiar odbywa się co 15sek.

Przekroczenie dopuszczalnego poziomu CO sygnalizowane jest optycznie (czerwona dioda LED) oraz akustycznie (głośny, pulsacyjny alarm dźwiękowy o sile 85dB).Detektor wyposażony jest w przycisk Test/Reset umożliwiający sprawdzenie prawidłowości działania urządzenia oraz przycisk Peak Level po naciśnięciu, którego wyświetlany jest najwyższy wykryty poziom CO od momentu wyzerowania pamięci detektora. Stan sensora, baterii oraz wewnętrznych obwodów monitorowany jest przez układ automatycznej kontroli sprawności urządzenia. W przypadku wykrycia usterki, na panelu LCD pokazywana jest informacja odpowiednia do wykrytego uszkodzenia oraz włącza się ostrzegawczy sygnał dźwiękowy.

Zintegrowany system zasilania za pomocą baterii pozwala na montaż w najbardziej dogodnym miejscu. Rozwiązanie to pozwala na zapewnieniu stałej ochrony, nawet w przypadku braku prądu

Koniec okresu działania czujnika sygnalizowany jest użytkownikowi za pomocą dwóch krótkich sygnałów dźwiękowych oraz dwoma mignięciami (co 30 sekund) czerwonej diody LED.

Dzięki specjalnej obudowie czujnik CO2 może być zamontowany na ścianie (śruby montażowe w zestawie) albo postawiony na płaskiej powierzchni, np. w pomieszczeniach zagrożonych.

Detektor tlenku węgla posiada certyfikat potwierdzający spełnianie wymagań polskiej normy PN EN 50291-1: 2010

Czujnik posiada gwarancję 7 lat ( baterie nie są objęte gwarancją)

Polecamy