Wczytuję dane...

MASECZKI PRZYŁBICE OCHRONNE PŁYNY DEZYNFEKUJĄCE

Maseczki ochronne mogą być wykorzystywane w miejscach gdzie dochodzi do kontaktu z ludźmi. Chroni twarz przed kroplami śliny które mogą przenosić bakterie i wirusy w tym Koronawirusa powodujacego chorobę COVID-19

Maseczki ochronne wyposażone są w elastyczną gumkę zakładaną na uszy, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtu twarzy. Nie utrudniają oddychania i nie powodują podrażnień skóry. Solidna trzywarstwowa konstrukcja maseczek ochronnych z zewnętrzną warstwą z odpornego, oddychającego poliestru dla lepszego zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem. Wewnętrzna warstwa wykonana z bawełny, zapewniająca komfort użytkowania i bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą. Ochronne maseczki wielorazowe nadają się do prania i ponownego użytku.

Produkt wyprodukowany w Polsce.

PŁYN do dezynfekcji rąk XP-10

Płyn do higienicznej dezynfekcji rąk i dezynfekcji powierzchni (podłóg i ścian w obiektach prywatnych i przemysłowych poza kontaktem z żywnością) działający bakteriobójczo i grzybobójcze.

H225 Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Treść zwrotów wskazujących środki ostrożności: P102. Chronić przed dziećmi. P243 Podjąć działanie zapobiegające wyładowaniom elektrostatycznym. Przechowywanie P403+P235. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów